دریافت نمایندگی فوراور، اخذ نمایندگی فوراور، گرفتن نمایندگی فوراور

دریافت نمایندگی از فوراور لیوینگ forever living

دریافت نمایندگی فوراور به این صورت است که شما فرمی که در ادامه درج کرده ایم را تکمیل می کنید و برای دریافت مشاوره، توضیحات بیشتر و انجام مراحل بعدی کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و شما راه به طور کامل راهنمایی خواهند کرد تا بهتر بتوانید تصمیم گیری کنید. در ابتدا میخواهم دقیق برند فوراور را معرفی کنم. کمپانی فوراورلوینگ بزرگترین تولید کننده و عرضه کننده محصولات سلامتی و زیبایی بر پایه آلوئه ورا است. فوراور تمامی محصولات خود را با پایه ۹۷ درصد آلوئه ورا و عسل خالص تولید می کند و حتی برای اطمینان از میزان کیفیت و مرغوب بودن آلوئه ورا و عسل، اقدام به ساخت یک مزرعه بسیار بزرگ آلوئه ورا و کندو عسل کرده است و تمامی موارد اولیه محصولات خود را از این مزرعه مرغوب تامین میکند. فوراور یک برند محبوب بین افرادی است که به سلامتی پوست و موی خود اهمیت زیادی میدهند. این کمپانی قدرتمند و بزرگ در چندین دسته مختلف محصول تولید میکند.
برای اخذ نمایندگی فوراور باید بدانید که قرار است به چه محصولاتی دسترسی داشته باشید و فوراور در چه دسته بندی هایی کالا تولید می کند. این کمپانی محصولات با تنوع و کیفیت بسیار بالا تولید می کند و همواره سلامت مشتری و طبیعی بودن محصولاتش اولویت بالایی نسبت به سایر مسائل دارد.

  • انواع نوشیدنی های بر پایه آلوئه ورا
  • مکمل های غذایی تقویتی، چربی سوزی و تناسب اندام
  • محصولات زیبایی بر پایه عسل طبیعی
  • محصولات سلامتی، بهداشتی و مراقبتی اورجینال

فوراور یک برند موفق آمریکایی است که در بیش از 170 کشور نمایندگی دارد و بسیار محبوب است چون همیشه نظرات مشتری را در اولویت قرار میدهد و می کوشد تا باکیفیت ترین محصولات را تولید کند. باتوجه به تحریم های موجود، واردات و صادرات این کالا ها کار آسانی نیست و تعداد اندکی در ایران هستند که جز نمایندگان اصلی این کمپانی هستند و شما این شانس را دارید که از طریق این نمایندگان، اقدام به اخذ نمایندگی فوراور کنید. همان طور که می دانید یک کالا زمانی که از درب کارخانه خارج می شود تا زمانی که به دست مشتری میرسد در چرخه ای بین دلالان قرار می گیرد و در هر مرحله فرد قیمت کالا + سود خود را محاسبه می کند و به نفر بعدی تحویل می دهد و نفر بعدی نیز همین روال را پیش می برد تا زمانی که به دست مصرف کننده میرسید چندین مرحله سود به ارزش واقعی محصول افزوده می شود. که این امر برای کالا های وارداتی شامل چندین مرحله بیشتر است و در نتیجه مصرف کننده سود بیشتری باید بپردازد. در این بین اگر شانس بیاوریم و کالای تقلبی نخریم چون هر برندی که محبوب است قطعا نمونه های تقلبی و فیک آن نیز توسط افراد سودجو تولید و عرضه می شود. اما با خرید از نمایندگی های معتبر فوراور مصرف کننده مطمئن است که کالای باکیفیت و اصالت میخرد و بهایی سنگینی بابت سودجویی دلالان علاوه بر ارزش واقعی محصول نپرداخته است. 

مزایای دریافت شماره عضویت نمایندگی فوراور

شما با تکمیل فرم زیر می توانید یک شماره عضویت جهت دریافت نمایندگی فوراور در اختیار داشته باشید. با داشتن کد عضویت در هنگام خرید محصولات فوراور اصل، از تخفیفات همیشگی و بسیار خوب کمپانی بهره مند شوید. اگر محصولات را به دوستن و آشنایان خود که دوستشان دارید و می خواهید از محصولات باکیفیت گیاهی و کامل بدون ضرر استفاده کنند، پورسانت خوبی دریافت خواهید کرد. این تازه آغاز همکاری با کمپانی قدرتمند فوراور است.

اخذ نمایندگی فوراور در ایران

اخذ نمایندگی فوراور در ایران کمی دشوار است ولی امکان پذیر است. شما با عضویت در بیوآربه و تکمیل فرم زیر می توانید نماینده شوید و از فروش کالاهای برند فوراور کسب درآمد کنید. از بابت فروش این محصولات نگران نباشید چون محصولات فوراور مانند سایر محصولات آرایشی، بهداشتی و مکمل ها نیستند که در داروخانه ها و هر فروشگاهی در سطح شهر های مختلف پیدا شوند. پس مصرف کنندگان و طرفداران این برند در هر مغازه ای نمی توانند این محصولات را یافت کنند و مجبور هستند از نمایندگان فوراور خرید کنند. و در کوتاه ترین زمان ممکن محصول خود را دریافت کنند. نوید دیگر این است که مطمئن باشید هر فردی فقط یک بار استفاده از یکی از محصولات فوراور مجذوب کیفیت و کارایی این محصولات می شود و دیگر نمی تواند محصولی با برند دیگر را جایگزین کند. پس فروش برای شما آسان شد و در نتیجه درآمد بهتری خواهید داشت. لطفا با دقت فرم زیر را تکمیل نمایید و منتظر دریافت تماس از جانب کارشناسان ما باشید. فیلد های ستاره دار الزامی هستند. دقیت کنید که ایمیل صحیح و در دسترس باشد.

فرم دریافت نمایندگی فوراور

ویزگی های منحصر به فرد فوراور لیوینگ

کمپانی فورارو لیوینگ بزرگترین و انحصاری ترین تولید کننده محصولات سلامتی و بهداشتی بر پایه آلوئه ورا خالص است. که بیش از 90 درصد از بازار آلوئه ورا جهان را در دست دارد. چرا که بیش از 20 هزار هکتار مزرارع کشت آلوئه ورا دارد. علاوه بر این یکی از برترین و بزرگترین تولید کننده های محصولات سلامتی و بهداشتی بر پایه زنبور عسل است. در بیش از 170 کشور دنیا محبوب است و بیش از  میلیون نفر توزیع کننده در سراسر جهان دارد. که این نشان از محبوبیت این برند است. فوراور در سال  2012 که هنوز کامل بین کشور های دنیا معرفی نشده بود بیش از 2.6 میلیارد دلار درآمد از فروش محصولاتش داشت. حال تصور کنید با این حجم از محبوبیت در سال 2024 قرار است چقدر فروش داشته باشد؟

فوراور به کیفیت محصولات خود بسیار اهمیت می هد تا حدی که مزارعی را برای کشت مواد اولیه خود یعنی آلوئه ورا، احداث کرده است و تا تمامی مراحل کاشت، برداشت، تامین مواد اولیه و… زیر نظر خودشان با به کار گیری روش های مدرن و طبیعی و بدون استفاده از آفت کش ها و محصولات شیمیایی دیگر باشد. خوبی های این کمپانی به اینجا ختم نمی شود. در نظر داشته باشید که وقتی این کمپانی 97 درصد پایه مواد اولیه محصولات خود را از آلوئه ورا تامین می کند و مزارعی 20 هزار هکتاری برای کشت آلوئه ورا در دست دارد. سالانه به پاکسازی بیش از 2 میلیون تن گاز دی اکسید کربن از روی زمین کمک می کند. 

گواهینامه ها و مجوز های فوراور لیوینگ آمریکا