خرید لوازم آرایشی برند

خرید لوازم آرایشی اصل

خرید لوازم آرایشی برند یکی از دغدغه های مردم است. چرا که در زمان خرید لوازم آرایشی برند، دوست داریم مطمئن شویم که اصل آن برند را خریدیم و هزینه ای که پرداختیم بابت یک محصول فیک و مشابه با برند دروغین و تقلبی نباشد. زمانی که یک برند به دلیل کیفیت و… در بین مردم محبوب و معروف می شود و طرفداران زیادی پیدا می کند. افراد سودجو به میدان می آیند و سعی دارند از لحاظ ظاهری محصولی مشابه محصول اصلی تولید کنند تا بتوانند اجناس خود را چندین برابر ارزش واقعی خود و به سرعت به فروش برسانند.

خرید لوازم آرایشی با تخفیف دغدغه دومی  است که وجود دارد معمولا وقتی یک محصولی را با درصد تخفیف زیادی خریداری میکنیم نگرانیم که شاید آن کالا ایرادی داشته یا کیفیت خیلی پایینی دارد یا حتی مقضی شده که با مبلغ خیلی کمتر از نرخ واقعی محصول، آن را خریداری کرده ایم و ناخودآگاه وقتی تخفیف زیاد می بینیم یاد این ضرب المثل قدیمی که می گوید هیچ ارزانی بی علت نیست میوفتیم. خلاصه که همه ی ما همیشه مشتاق خرید لوازم آرایشی اصل هستیم و دوست داریم از اصل بودن کالا مطمئن باشیم.

برای دانستن نکات خرید لوازم آرایشی اصل در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا ترفند هایی تشخیص اصل و فیک بودن، معرفی برند اوریفلیم و همچنین پیشنهاداتی جهت خرید لوازم آرایشی اصل ارزان و خرید لوازم آرایشی ارزان تکی به طوری که نزدیک به قیمت عمده باشد را عنوان کنیم.

ترفند تشخیص لوازم آرایشی اصل

خرید لوازم آرایشی اصل تبدیل به دغدغه شده است چرا که همان طور که می دانیم در حال حاضر لوازم آرایشی بسیار زیاد و گوناگونی و با برند های متفاوت و زیادی در بازار وجود دارد به طوری که اگر بخواهید در هر روز از یک محصول آرایشی و با یک برند استفاده کنید شاید بیش از بیست سال زمان ببرد و بازهم نتوانیم همه ی محصولات و برند ها را استفاده کنیم. پس در این شلوغی برند ها و انواع محصولات آرایشی، دانستن یکسری ترفند ها در هنگام خرید لوازم آرایشی برند و خرید لوازم آرایشی اصل، خالی از لطف نیست.

خرید لوازم آرایشی،لوازم آرایش ارزان،لوازم آرایشی ارزون

 

1. برچسب یا لیبل لوازم آرایشی

موردی بسیار حائز اهمیت است لیبل کالا است. مثلا  کرم پودر های استی لادر اگر اصل باشد برچسب زرد رنگ دارد و اگر تقلبی برچسب سفید رنگ دارد. به همین سادگی می توان کرم پودر استی لادر اصل و فیک را از هم تشخیص داد.

2. بارکد

بارکد روی حصولات آرایشی به شما کمک می کند تا به سادگی اصل یا فیک بودن یک برند آرایشی را تشخیص دهید. بارکد چیست؟ بارکد یکسری خط های عمودی باریک و پهن هستند که بروی محصولات درج می شوند. زیر این خط ها یکسری اعداد وجود دارند. دو یا سه عدد اول مشخص کننده کشور سازنده آن لوازم آرایشی است چنانچه این سه رقم مشخص کننده کشور سازنده نبود آن محصول تقلبی است. چهار رقم بعدی نشان دهنده کد شرکت، چهار رقم بعد از آن نشان دهنده کد محصول و یک رقم آخر مشخص کننده کد کنترل لوازم آرایشی است.

بارکد لوازم آرایشی به شما کمک می کند تا از استاندارد و با کیفیت بودن لوازم آرایشی مطلع شوید. این بارکد برای هر محصول، یک بارکد غیر تکراری و منحصر به همان محصول است. شما می توانید با استعلام بارکد درج شده روی محصولات آرایشی و بهداشتی به مشخصات و اطلاعاتی در رابطه با محصول دسترسی پیدا کنید.

برای اینکه بارکد لوازم آرایشی را استعلام بگیرید روش های متعددی وجود دارد که ما به معرفی دو مورد می پردازیم:

روش اول با استفاده از برنامه بارکد خوان محصولات آرایشی: یک اپلیکیشن که روی گوشی های هوشمند نصب می شود و با اسکن بارکد روی لوازم آرایشی، اطلاعات مربوط به آن محصول و برند را نمایش می دهد.

روش دوم با استفاده از دستگاه بارکد خوان محصولات آرایشی: این دستگاه لیبل روی محصولات ارایشی را اسکن می کند و اطلاعاتی از آن محصول به ما می دهد.

در نهایت از هر روشی که استفاده کردید اطلاعاتی که از طریق بارکد بدست آوردید را با اطلاعات درج ده روی بسته بندی محصول آرایشی مطابقت دهید تا از اصالت آن کالا اطمینان حاصل کنید.

Buy original cheap cosmetics, buy single cheap cosmetics

3. فونت متن های بر روی لوازم آرایشی و کیفیت چاپ

در هنگام خرید لوازم آرایشی اصل دقت کنید که فونت نوشته های بر روی محصول دارای ظرافت خاصی باشد چون این ظرافت در فونت و با کیفیت چاپ متن ها و لوگو و… نشان دهنده اصل بودن کالا است. اگر اصل و فیک یک محصول را کنار هم قرار دهید کاملا تفاوت کیفیت و ظرافت مشهود است. نوشته های بر روی  لوازم آرایشی فیک و تقلبی معمولا بعد از مدت کوتاهی پاک می شوند. اطلاعات چاپ شده بر روی لوازم آرایشی اصل باید خوانا و کامل باشد در غیر این صورت کمی شک بر انگیز است که از محصولات آرایشی اصل باشد.

4. بچ کد یا کد اصالت کالا

لوازم آرایشی که اصل هستند مجوز واردات دارند و دارای بچ کد هستند. یک برچسب روی لوازم آرایشی وجود دارد که اگر با ناخن بخراشید یک کد شانزده رقمی می بینید. این کد را باید به شماره ای که بر روی برچسب اصالت محصول وجود دارد بفرستید. بعد از ارسال، یک پیامک حاوی تاریخ انقضا و تولید، کشور سازنده و نام کالا و… ارسال می شود. اگر اطلاعات ارسال شده با اطلاعات روی لوازم آرایشی متفاوت بود لوازم آرایشی تقلبی است.

5. بسته بندی لوازم آرایشی اصل

در هنگام خرید لوازم آرایشی دقت کنید که بسته بندی مرغوب با کیفیتی داشته باشد.

6. بو و بافت لوازم آرایشی برند

لوازم آرایشی برند و اصل بو و عطر دل نشینی دارند و بافت نرم و سبکی دارند. در حالی که لوازم آرایشی فیک بویی تند و شبیه به مواد نفتی دارند. از لحاظ بافت هم چسبنده هستند. اکثر رژلب های سرب دار تقلبی و فیک هستند و قیمت کمی هم دارند. چنانچه علاقه مند هستید که در رابطه با رژلب های سرب دار اطلاعات بیشتری کسب کنید مقاله روش های تشخیص رژلب های سرب دار را بخوانید.

 

Buy cosmetics with a discount to buy brand cosmetics

7. آلرژی زا بودن

در لوازم آرایشی اصل مواد شیمیایی و مضر به کار برده نمی شود که باعث آلرژی و بروز حساسیت شود. این آلرژی دو نوع است. اولی درماتیت تماسی تحریک کننده است که در مواقعی که ماده ای باعث آسیب پوست می شود اتفاق می افتد. یعنی احتمالا دقیقا همان قسمتی از پوست که محصول آرایشی را زده اید دچار قرمزی، خارش و تاول شود. نوع دوم مربوط سیستم ایمنی بدن است که درماتیت تماسی آلرژیک می گویند که سبب قرمزی و تورم و خارش می شود.

در زمانی که به یک محصول آرایشی حساسیت دارید مهمترین مسئله این است که بلافاصله از مصرف محصولی که سبب واکنش شده است، بپرهیزید. احتمالا با قطع بلافاصله محصول، مشکل بر طرف شود. بعضی از داروهای هیدروکورتیزون احتمالا برای ناحیه های حساس مثل صورت و گردن عوارض جانبی را به وجود بیاورند. در نتیجه قبل از مصرف ابتدا با دکتر خود مشورت نمایید. البته اگر بعد از چند روز مراقبت و استفده نکردن آن لوازم آرایشی آلرژی زا بازهم نشانه های حساسیت وجود داشت به یک پزشک بیماری های آلرژی زا مراجعه نمایید .

8. قیمت لوازم آرایشی اصل

معمولا در هنگام خرید لوازم آرایشی اصل هزینه بیشتری نسبت به محصولات فیک پرداخت می کنید. البته در بعضی مواقع که تولید کنندگان و فروشندگان لوازم آرایشی اصل، تخفیف ویژه بر روی محصولات خود می گذارند این شانس را دارید که لذت خرید لوازم آرایشی اصل ارزان، خرید لوازم آرایشی با کیفیت ارزان، خرید لوازم آرایشی با تخفیف و خرید لوازم آرایشی برند را تجربه کنید.

خرید لوازم آرایشی ارزان تکی

فروشگاه اینترنتی بیوآربه به دلیل اهمیتی که برای مشتریان و مصرف کنندگان گرامی قائل است می کوشد تا همواره برخی محصولات خود را با تخفیف ویژه و به صورت لوازم آرایشی ارزان قیمت در اختیار آنها قرار دهد. شما می توانید جهت خرید لوازم آرایشی ارزان تکی و خرید لوازم آرایشی اصل ارزان به بخش پیشنهادات شگفت انگیز سایت مراجعه نمایید. لوازم ارایشی ارزان همیشه دلیلی بر بی کیفیتی و فیک بودن آن نمی باشد. و صد البته که قیمت های لوازم آرایشی اصل بیشتر است ولی گاها تولید کنندگان و توزیع کنندگان در بازه های زمانی مختلف می کوشند تا به پاس خرید مشتریانشان تخفیفاتی قابل توجه در نظر بگیرند.

خرید لوازم آرایشی با کیفیت ارزان

خرید لوازم آرایشی اصل، خرید لوازم آرایشی برند، لوازم آرایشی برند

فروشگاه اینترنتی بیوآربه نمایندگی اوریفلیم در تهران را دارد. محصولات برند اوریفلیم ساخته کشور سوئد بوده و بسیار با کیفیت و محبوب است. تمامی محصولات اوریفلیم دارای کد اصالت  و بارکد می باشند که تضمین کننده کیفیت لوازم آرایشی است. در فروشگاه اینترنتی بیوآربه می توانید تجربه خرید لوازم آرایشی اصل، خرید لوازم آرایشی ارزان تکی، خرید لوازم آرایشی برند و خرید لوازم آرایشی با کیفیت ارزان را داشته باشید. چرا که در این فروشگاه حاشیه سود کمی برای تمامی محصولات در نظر گرفته شده است و با یک جستجوی ساده در بین دیگر نمایندگان اوریفلیم در ایران متوجه خواهید شد که بیوآربه ارزان ترین قیمت را نسبت به سایرین دارد.

خانم ها همیشه دوست دارند با لوازم آرایشی اصلی و باکیفیت آرایش کنند. چه در گذشته که محبوب ترین لوازم آرایشی باکیفیت و ارزان قیمت سرمه چشم بود و هم اکنون که انواع لوازم آرایشی اصل در دسترس همگان است. آرایش کردن با لوازم آرایشی برند بخشی از زندگی روزمره اکثر خانم ها است. در حال حاضر افراد با شناخت کامل از نوع پوست خود (خشک، چرب، متوسط و غیره) از لوازم آرایشی باکیفیت استفاده می کنند. به عنوان مثال، ثابت شده است که در تمام فصول، چه در خانه باشید و چه زمانی که در معرض نور مستقیم خورشید هستید، استفاده از کرم ضد آفتاب کلاژن برای محافظت از پوست در برابر اشعه ماوراء بنفش ضروری است. یا زمانی که تصمیم به رفتن به مهمانی و ناگهان یک جوش شما را شگفت زده می کند، می توانید با کانسیلر پوشش مناسبی روی پوست خود ایجاد کنید. لب های خود را با خط لب برجسته تر کنید و با استفاده از پالت های کانتور شکل قسمت های صورت را تغییر دهید، آنها را بزرگتر یا کوچکتر نشان دهید، زاویه ایجاد کنید و غیره.

درست یا نادرست آرایش یکی از عوامل افزایش اعتماد به نفس در خانم هاست. در واقع آرایش کردن و خرید لوازم آرایش ارزان قیمت لذت زیادی دارد. توصیه می شود قبل از خرید لوازم آرایشی از اصل بودن و کیفیت بالا و سازگاری با نوع پوست خود مطمئن شوید. و تا حد امکان محصولات مورد نیاز خود را از وب سایت های معتبر برای خرید لوازم آرایش با تخفیف تهیه کنید.

محصولات آرایشی اصل

عوارض جانبی استفاده از محصولات آرایشی

تصور غلطی که مردم دارند این است که مصرف مداوم از لوازم آرایشی سبب به خطر افتادن سلامت پوست به خصوص در سنین بالا خواهد شد. در بین لوازم آرایشی کرم پودر باتوجه به اینکه دارای ماهیت زیرساز است بیشترین ارتباط و تاثیرگذاری بر روی پوست را دارد. به همین خاطر همواره سعی داشته باشید که نمونه های کرم پودر صورت اصل  را بخرید. و همچنین کرم های ضدآفتاب هم در سلامت نگه داشتن پوست بسیار موثر هستند بنابراین توجه داشته باشید که حتما کرم ضدآفتاب کلاژن اصل استفاده کنید تا پوستتان را در برابر آسیب هایی که بر اثر اشعه های آفتاب می پذیرد، محافظت کنید. در حقیقت لوازم آرایشی برند اگر دارای اصالت و کیفیت باشند و به صورت صحیح مورد استفاده قرار گیرند نه تنها سبب مشکلات پوستی و بیماری های دیگر نخواهند شد، بلکه در محافظت و جوانسازی پوست نیز تاثیر زیادی دارند. پیشنهاد ما به شما این است که قبل از انجام هر کاری انواع برند لوازم آرایشی را بشناسید تا با توجه به سلیقه و بودجه ی خود اقدام به خرید لوازم آرایش اصل کنید. لوازم ارایشی خیلی ارزان را باید بیشتر مورد بررسی قراره دهید چون ممکن است فیک باشد.

در چه صورت گرفتار عوارض جانبی استفاده از لوازم آرایشی می شویم؟

 • عدم خرید لوازم آرایشی برند
 • خرید لوازم آرایشی فیک با برند های های نامعتبر
 • استفاده آگاهانه یا نا آگاهانه از لوازم آرایشی تاریخ گذشته
 • استفاده از محصولات آرایشی که به خوبی پاکسازی نشده اند
 • عدم شستشو ذرات آرایشی قبل از خواب
 • عدم خرید لوازم آرایشی اصل

در صورت عدم رعایت موارد بالا و استفاده از محصولات  آرایشی فیک ممکن است به هر یک از عارضه های زیر دچار شوید و این عوارض ممکن است دائمی یا موقتی باشند:

 • قرمزی و خارش و تحریک پوست در اثر بروز حساسیت یا آلرژی
 • پر و بسته شدن منافذ پوستی و در نهایت ایجاد آکنه و جوش
 • خشکی پوست و پایین آمدن مقاومت پوست در مقابل آسیب ها
 • پیری زودرس پوست با نشانه هایی مثل چروک، تیرگی پوست و …
 • التهاب پوست و پوسته پوسته شدن پوست صورت و لب

خرید لوازم آرایشی ارزان،لوازم آرایشی ارزان تکی،لوازم آرایشی خیلی ارزان

 

ویژگی های محصولات آرایشی خوب

فقط برای اینکه یک لوازم آرایشی دارای پوشش دهی بالا، رنگدانه های قوی، ماندگاری طولانی و یا قیمت خوب هستند، نمی شود آن را یک لوازم آرایشی اصل که کیفیت بالایی دارد تلقی کرد. موارد مهم دیگری نیز وجود دارد که باعث می شود یک محصول آرایشی به عنوان یک محصول خوب در نظر گرفته شود که ارزش خرید دارد و می تواند نیازهای شما را برآورده کند. با توجه به نظرات کارشناسان و مشتریان، این عناصر عبارتند از:

دارای علامت تجاری معتبر بوده و تمامی مواد اولیه به کار رفته در محصول باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند.

این محصول دارای تاییدیه FDA بوده و دارای برچسب های مربوطه است.مدرک FDA یک گواهینامه از جانب سازمان غذا و دارو آمریکا می باشد که به تولیدکنندگان سر تا سر دنیا در صورتی که سلامت عمومی و بهداشت محصولاتشان محرز شود، اعطا می گردد. محصولاتی که این مدرک را دارند اجازه ورود به آمریکا را نیز دارند. 

لوازم آرایشی که سورفکتانت ها، پلیمرهای نرم کننده، مواد نگهدارنده و عطرها در آن به کار رفته، باید ضد حساسیت باشند.

طبق استانداردهای FDA، محصولات آرایشی و بهداشتی نباید حاوی موادی مانند بیوتینول، کلروفرم، متیلن کلراید و غیره باشد.

در برابر دماهای بالا یا رطوبت بالا مقاوم است بنابراین به سرعت خراب نمی شود.

آب مصرفی در محصول باید استریل و تصفیه شود.

بیش از حد مجاز نباید از رنگ یا عطر در محصول استفاده شود.

22 نظر

 1. سلام. والله ما هم خیلی دوس داریم که از آرایشی اصل استفاده کنیم ولی خب قیمتاش ما رو میبره به سمت ارزونا

  1. سلام ریحانه عزیز
   درسته که برای خرید لوازم آرایشی برند نیاز به صرف هزینه بیشتری داریم اما در نظر داشته باشید که با خرید محصولات فیک به مرور به سلامت خودتون ضربه می زنید چه دارایی با ارزش تر از سلامتی و ضمن اینکه همیشه لوازم آرایشی برند گران تر نیستند مثلا شما اگه یک ریمل برند بخرید چون کیفیت بالایی داره دیگه نیازی نیست بعد ازیک ماه مجدد به دلیل خشک شدن ریمل، تمام شدن محتویات ریمل، شکستن ریمل، آلرژی زا بودن و یا چسبندگی مژه ها به هم و… مجبور به خرید یک ریمل دیگر باشید. حالا به نظر شما هزینه خرید یک ریمل اصل و باکیفیت بیشتر است یا خرید چندین ریمل فیک و بی کیفیت و در نهایت هم نارضایتی؟

 2. اشتباه منو نکنید
  یکساله درگیر پزشک پوست شدم هنوزم هیچی به هیچی

  درسته لوازم آرایشی برند گرونتره ولی ارزش داره
  اگه فقط بفکر ارزونی باشی روزگارت میشه مثل الان من
  تازه یه هفته دیگه هم عروسیمه
  چندبرابر یه برند اصلی خرج کردم ولی هنوزم پوستم درست نشده
  خواهرم برادرم فقط برند اصلی بخر .تمااام

  1. سلام دلارام جان
   بله کاملا درسته متاسفانه خیلی از ما ها از خرید محصولات با برند اصلی و معروف صرف نظر میکنیم چون فکر میکنیم گرونه ولی در اصل اگه این ضرب المثل قدیمی رو که میگه هنوز انقدر پولدار نشدم که جنس ارزون بخرم، رو سرلوحه ذهنمون کنیم دیگه این اشتباه رو نمیکنیم چرا که با خرید محصولات فیک و ارزان قیمت نه تنها پولمون رو هدر دادیم بلکه ممکنه باعث آسیب رسوندن به خودمون در استفاده طولانی مدت بشیم.
   خیلی ناراحت شدم بابت اینکه پوستتون آسیب دیده ان شاالله هر چه سریع تر بهبود پیدا کنه عزیزم

 3. سلام خسته نباشید
  لوازم آرایشی برند و اصلی خیلی خوبن و با یکبار مصرف اصلا قابل قیاس با لوازم فیک نیستن ولی خب واقعا همیشه خرید لوازم آرایشی اصلی برای همه به صرفه و ممکن نیست از لحاظ مالی، اگه بشه تخفیفات خیلی خوب در مناسبت های مختلف در نظر بگیرید عالی میشه
  ممنونم

 4. سلام وقتتون بخیر
  ترفندهایی که برای تشخیص لوازم آرایشی اصل و فیک پیشنهاد دادین خیلی کاربردی و مفید هست.
  ممنونم از شما🙏🏻❤️

  1. سلام زهرای عزیز
   ممنونم که وقت گذاشتید و مطالعه کردید. خوشحالم که کاربردی بوده براتون

  1. سلام دوست عزیز
   بله دقیقا، لوازم آرایشی اصل احتمال هر گونه خطری رو به حداقل خواهد رسوند

  1. سلام دوست عزیز
   با توجه به نوع لک های روی صورتتون باید محصول مورد نیاز و کاربردی که اصل و باکیفیت باشه انتخاب کنید

  1. سلام زینب عزیز
   اگه کد ۱۰ رقمی یا ۹ رقمی روی محصول رو به شماره 10001517 فرستادید و در پاسخ اطلاعاتی مثل: نام واحد تولیدی، نام محصول، محل تولید، اعتبار یا عدم اعتبار پروانه و… را دریافت کردید. یعنی محصول دارای اصالت است.

 5. واقعا اینو قبول دارم که میگین اگه لوازم آرایشی تقلبی باشه و مواد شیمیایی داشته باشه باعث حساسیت و آلرژی میشه خواهرم از یک ایمیلی استفاده کرد چشمش تا چند روز وام داشت و قرمز بور ما فکر کردیم حشره ای چیزی گزیده بعد که خوب شد دوباره ایمیل زد باز چشم قرمز بود که فهمیدیم از اون ریملست ممنون که اطلاعات مفسد رو به اشتراک میذارید

  1. سلام نرگس عزیز
   بله کاملا درسته متاسفانه استفاده از لوازم آرایشی فیک عوارضی این چنینی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *