خرید لوازم آرایشی برند

خرید لوازم آرایشی اصل

خرید لوازم آرایشی اصل یکی از دغدغه های مردم در هنگام خرید لوازم آرایشی برند و یا خرید لوازم آرایشی با تخفیف است. چرا که در هنگام خرید لوازم آرایشی برند، دوست داریم مطمئن شویم که اصل آن برند را خریدیم و هزینه ای که پرداختیم بابت یک محصول فیک و مشابه با برند دروغین و تقلبی نباشد. زمانی که یک برند به دلیل کیفیت و… در بین مردم محبوب و معروف می شود و طرفداران زیادی پیدا می کند. افراد سودجو به میدان می آیند و سعی دارند از لحاظ ظاهری محصولی مشابه محصول اصلی تولید کنند تا بتوانند اجناس خود را چندین برابر ارزش واقعی خود و به سرعت به فروش برسانند. دغدغه دومی که بهش اشاره کردیم در هنگام خرید لوازم آرایشی با تخفیف بود، معمولا وقتی یک محصولی را با درصد تخفیف زیادی خریداری میکنیم نگرانیم که شاید آن کالا ایرادی داشته یا کیفیت خیلی پایینی دارد یا حتی مقضی شده که با مبلغ خیلی کمتر از نرخ واقعی محصول، آن را خریداری کرده ایم و ناخودآگاه وقتی تخفیف زیاد می بینیم یاد این ضرب المثل قدیمی که می گوید هیچ ارزانی بی علت نیست میوفتیم. خلاصه که همه ی ما همیشه مشتاق خرید لوازم آرایشی اصل هستیم و دوست داریم از اصل بودن کالا مطمئن باشیم. در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا ترفند هایی جهت تشخیص لوازم آرایشی اصل و فیک و همچنین پیشنهاداتی جهت خرید لوازم آرایشی اصل ارزان و خرید لوازم آرایشی ارزان تکی به طوری که نزدیک به قیمت عمده باشد را عنوان کنیم.

 

Buy brand cosmetics Buy cosmetics with cheap discounts

 

ترفند های تشخیص اصل یا تقلبی بودن لوازم آرایشی

همان طور که می دانیم در حال حاضر لوازم آرایشی بسیار زیاد و گوناگونی و با برند های متفاوت و زیادی در بازار وجود دارد به طوری که اگر بخواهید در هر روز از یک محصول آرایشی و با یک برند استفاده کنید شاید بیش از بیست سال زمان ببرد و بازهم نتوانیم همه ی محصولات و برند ها را استفاده کنیم. پس در این شلوغی برند ها و انواع محصولات آرایشی، دانستن یکسری ترفند ها در هنگام خرید لوازم آرایشی برند و خرید لوازم آرایشی اصل، خالی از لطف نیست.

 1. برچسب یا لیبل لوازم آرایشی

موردی بسیار حائز اهمیت است لیبل کالا است. مثلا  کرم پودر های استی لادر اگر اصل باشد برچسب زرد رنگ دارد و اگر تقلبی برچسب سفید رنگ دارد.

 1. بارکد 

بارکد چیست؟ بارکد یکسری خط های عمودی باریک و پهن هستند که بروی محصولات درج می شوند. زیر این خط ها یکسری اعداد وجود دارند. دو یا سه عدد اول مشخص کننده کشور سازنده آن لوازم آرایشی است چنانچه این سه رقم مشخص کننده کشور سازنده نبود آن محصول تقلبی است. چهار رقم بعدی نشان دهنده کد شرکت، چهار رقم بعد از آن نشان دهنده کد محصول و یک رقم آخر مشخص کننده کد کنترل لوازم آرایشی است.

Buy original cheap cosmetics, buy single cheap cosmetics

 1. فونت متن های بر روی لوازم آرایشی و کیفیت چاپ

در هنگام خرید لوازم آرایشی اصل دقت کنید که فونت نوشته های بر روی محصول دارای ظرافت خاصی باشد چون این ظرافت در فونت و با کیفیت چاپ متن ها و لوگو و… نشان دهنده اصل بودن کالا است. اگر اصل و فیک یک محصول را کنار هم قار دهید کاملا تفاوت کیفیت و ظرافت مشهود است. نوشته های بر روی  لوازم آرایشی فیک و تقلبی معمولا بعد از مدت کوتاهی پاک می شوند. اطلاعات چاپ شده بر روی لوازم آرایشی اصل باید خوانا و کامل باشد در غیر این صورت به اصل بودن محصول باید شک کنید.

 1. بچ کد یا کد اصالت کالا

لوازم آرایشی که اصل هستند مجوز واردات دارند و دارای بچ کد هستند. یک برچسب وی لوازم آرایشی وجود دارد که اگر با ناخن بخراشید یک کد شانزده رقمی می بینید. این کد را باید به شماره ای که بر روی برچسب اصالت محصول وجود دارد بفرستید. بعد از ارسال، یک پیامک حاوی تاریخ انقضا و تولید، کشور سازنده و نام کالا و… ارسال می شود. اگر اطلاعات ارسال شده با اطلاعات بر روی لوازم آرایشی متفاوت بود لوازم آرایشی تقلبی است.

 1. بسته بندی لوازم آرایشی

در هنگام خرید لوازم آرایشی اصل دقت کنید که بسته بندی مرغوب با کیفیتی داشته باشد.

 1. بو و بافت 

لوازم آرایشی برند و اصل بو و عطر دل نشینی دارند و بافت نرم و سبکی دارند. در حالی که لوازم آرایشی فیک بویی تند و شبیه به مواد نفتی دارند. از لحاظ بافت هم چسبنده هستند.

Buy cosmetics with a discount to buy brand cosmetics

 1. آلرژی زا بودن

در لوازم آرایشی اصل از مواد شیمیایی و مضر به کار برده نمی شود که باعث آلرژی و بروز حساسیت شود.

 1. قیمت لوازم آرایشی

معمولا در هنگام خرید لوازم آرایشی اصل هزینه بیشتری نسبت به محصولات فیک پرداخت می کنید. البته در بعضی مواقع که تولید کنندگان و فروشندگان لوازم آرایشی اصل، تخفیف ویژه بر روی محصولات خود می گذارند این شانس را دارید که لذت خرید لوازم آرایشی اصل ارزان، خرید لوازم آرایشی با کیفیت ارزان، خرید لوازم آرایشی با تخفیف و خرید لوازم آرایشی برند را تجربه کنید.

خرید لوازم آرایشی ارزان تکی

فروشگاه اینترنتی بیوآربه به دلیل اهمیتی که برای مشتریان و مصرف کنندگان گرامی قائل است می کوشد تا همواره برخی محصولات خود را با تخفیف ویژه در اختیار آنها قرار دهد. شما می توانید جهت خرید لوازم آرایشی ارزان تکی و خرید لوازم آرایشی اصل ارزان به بخش پیشنهادات شگفت انگیز سایت مراجعه نمایید.

خرید لوازم آرایشی با کیفیت ارزان

خرید لوازم آرایشی اصل، خرید لوازم آرایشی برند

فروشگاه اینترنتی بیوآربه نمایندگی اوریفلیم در تهران را دارد. محصولات برند اوریفلیم ساخته کشور سوئد بوده و بسیار با کیفیت و محبوب است. تمامی محصولات اوریفلیم دارای کد اصالت  و بارکد می باشند که تضمین کننده کیفیت لوازم آرایشی است. در فروشگاه اینتنتی بیوآربه می توانید تجربه خرید لوازم آرایشی اصل، خرید لوازم آرایشی ارزان تکی، خرید لوازم آرایشی برند و خرید لوازم آرایشی با کیفیت ارزان را داشته باشید. چرا که در این فروشگاه حاشیه سود کمی برای تمامی محصولات در نظر گرفته شده است و با یک جستجوی ساده در بین دیگر نمایندگان اوریفلیم در ایران متوجه خواهید شد که بیوآربه ارزان ترین قیمت را نسبت به سایرین دارد.

خانم ها همیشه دوست دارند با لوازم آرایشی اصلی و باکیفیت آرایش کنند. چه در گذشته که محبوب ترین لوازم آرایشی باکیفیت و ارزان قیمت سرمه چشم بود و هم اکنون که انواع لوازم آرایشی اصل در دسترس همگان است. آرایش کردن با لوازم آرایشی برند بخشی از زندگی روزمره اکثر خانم ها است. در حال حاضر افراد با شناخت کامل از نوع پوست خود (خشک، چرب، متوسط ​​و غیره) از لوازم آرایشی باکیفیت استفاده می کنند. به عنوان مثال، ثابت شده است که در تمام فصول، چه در خانه باشید و چه زمانی که در معرض نور مستقیم خورشید هستید، استفاده از کرم ضد آفتاب کلاژن برای محافظت از پوست در برابر اشعه ماوراء بنفش ضروری است. یا زمانی که تصمیم به رفتن به مهمانی و ناگهان یک جوش شما را شگفت زده می کند، می توانید با کانسیلر پوشش مناسبی روی پوست خود ایجاد کنید. لب های خود را با خط لب برجسته تر کنید و با استفاده از پالت های کانتور شکل قسمت های صورت را تغییر دهید، آنها را بزرگتر یا کوچکتر نشان دهید، زاویه ایجاد کنید و غیره.

درست یا نادرست آرایش یکی از عوامل افزایش اعتماد به نفس در خانم هاست. در واقع آرایش کردن و خرید لوازم آرایش ارزان قیمت لذت زیادی دارد. توصیه می شود قبل از خرید لوازم آرایشی از اصل بودن و کیفیت بالا و سازگاری با نوع پوست خود مطمئن شوید. و تا حد امکان محصولات مورد نیاز خود را از وب سایت های معتبر برای خرید لوازم آرایش با تخفیف تهیه کنید.

انواع لوازم آرایشی

4 نظر

 1. سلام. والله ما هم خیلی دوس داریم که از آرایشی اصل استفاده کنیم ولی خب قیمتاش ما رو میبره به سمت ارزونا

 2. اشتباه منو نکنید
  یکساله درگیر پزشک پوست شدم هنوزم هیچی به هیچی

  درسته لوازم آرایشی برند گرونتره ولی ارزش داره
  اگه فقط بفکر ارزونی باشی روزگارت میشه مثل الان من
  تازه یه هفته دیگه هم عروسیمه
  چندبرابر یه برند اصلی خرج کردم ولی هنوزم پوستم درست نشده
  خواهرم برادرم فقط برند اصلی بخر .تمااام

  1. سلام دلارام جان
   بله کاملا درسته متاسفانه خیلی از ما ها از خرید محصولات با برند اصلی و معروف صرف نظر میکنیم چون فکر میکنیم گرونه ولی در اصل اگه این ضرب المثل قدیمی رو که میگه هنوز انقدر پولدار نشدم که جنس ارزون بخرم، رو سرلوحه ذهنمون کنیم دیگه این اشتباه رو نمیکنیم چرا که با خرید محصولات فیک و ارزان قیمت نه تنها پولمون رو هدر دادیم بلکه ممکنه باعث آسیب رسوندن به خودمون در استفاده طولانی مدت بشیم.
   خیلی ناراحت شدم بابت اینکه پوستتون آسیب دیده ان شاالله هر چه سریع تر بهبود پیدا کنه عزیزم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *